facebook
menu

DISKUZNÍ FÓRUM

Přehled všech komentářů

UPOZORNĚNÍ: Příspěvky vyjadřují názory přispěvatelů. Provozovatel serveru neodpovídá za jejich obsah. Vyhrazuje si však právo příspěvky odstraňovat. Nepřijatelné jsou zejména texty urážlivé, vulgární, rasistické nebo příspěvky, které jsou neplacenou reklamou, popřípadě se jejich obsah netýká činnosti serveru.

Děkujeme za pochopení.

Pozn.: Pokud zadáte k příspěvu svou e-mailovou adresu, dostanete odpověď na Váš příspěvek také do Vaší emailové schránky.

 

 

 

Vaše komentáře celkem 210.

2018-08-01 19:31:32

TVPinvicy

СПЕЦВОДСЕРВИС диагностирует скважины, производит Водоснабжение частного дома. У нас вы найдете ЛОС для коттеджей, а также Коллектора, мы можем произвести Строительство кессона. Бурение скважин на воду, Геологическое изучение недр, Ремонт систем водоснабжения. В ООО Спецводсервисе вы можете купить КОЛОДЦЫ , Резервуары и емкости прямоугольные, Рамные мешалки, Декантерные центрифуги, Распределительные колодцы, Коалесцентные модули, Канализационные насосные станции (КНС), ОДЪЕМНЫЕ УСТРОЙСТВА И МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИИ Модульные здания, ВОДООЧИСТНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ Фильтры напорные и самотечные (ФОВ, ФИП, ФСУ), ПОДЪЕМНЫЕ УСТРОЙСТВА И МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИИ Металлоконструкции фермы, ОЧИСТКА ЛИВНЕВЫХ СТОЧНЫХ ВОД Песколовки тангенциальные, НАСОСНОЕ И КОМПРЕССОРНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (Грунфос, КСБ, Вило, КИТ, Взлёт) Щитовые затворы, ВОДОПОДГОТОВКУ Угольный сорбент, а также все для автомойки Система очистки воды для автомоек ТехВодПолимер. Обустройство скважин - [url=https://cpdisa.ru] Обслуживание скважин[/url]

2018-03-05 21:15:56

Robert Šamonil

Ahoj, před týdnem,25,2. v neděli jsme na okruhu na Kořenci zapoměli trekingové hole Leki. Dcery se s nimi učily jezdit. Nenašel jste je někdo? Díky. Robert Šamonil

2018-03-03 21:39:27

honzik

Dnes v podvečer Benešov-Pastviska svižné svezení kolem lesa jen místy leze hlína a proto se častěji musí přejíždět do jiné stopy.Kolem silnice rozbité stopy a hodně vyfoukané na trávu. Místy i hlína a kamení.V minulosti se parádně jezdilo ještě blíž u lesa v několika stopách a zase zpět. U silnice to bývá dlouhodobě špatný. Každopádně díky moc za projeté stopy které zlepšily stav po předchozích větrných dnech zejména u lesa.

2018-03-02 20:17:58

Jarda

Ahoj. Dnes jsem jel Z Protivanova k pamatniku letadla. Cesta z Prot. byla zavata, ale vrstva cerstveho snehu s tvrdym podkladem ok. K pamatniku trasa super, asi jedno z nejlepsich svezeni.. Zpatky lesem taky v poho, je tam vrstva noveho snehu, ktera zakryla to jehlici, takze paterni svaznice okolo radaru jsou v dobrem stavu, byl jsem prekvapeny, ze ten v lese se to tak zlepsilo, celkove super svezeni, ale ta ziiima, prijel jsem jak snehulak

2018-03-02 07:57:16

Pavel Fiala

Dobrý den, chci se zeptat, jestli a kdy budete opět upravovat trasy na golfovém hřišti případně na pastvinách či jinde, vypadá to, že sněhu nepatrně připadlo a vítr se snad zmírní... Jinak děkuji za skvělou práci. Lyžníkům zdar.

Sněhová situace se na vrchovině za uplynulý týden příliš nezměnila, proto i nadále platí, že velké okruhy zůstávají sjízdné pouze částečně a se zvýšenou opatrností. Připravíme pro Vás proto tréninkové okruhy na kořeneckém GOLFU (cca 2,5 km), na benešovských PASTVISKÁCH (3,2 km) a na Suchém u Penzionu u Petra (2 km). Nejlépe, co do množství sněhu i počtu stop, je na tom golfové hřiště na Kořenci. Nejvíce trávy ve stopě najdete pak na Suchém. Na Kořenci najdete otevřené informační centrum, kde Vám kromě drobného občerstvení podají děvčata aktuální informace o sjízdnosti stop. Přejeme dobrou stopu.


2018-02-28 20:56:04

honzik

Pro Iva - dnes odpoledne Benešov-pastviska hodně zafoukaný stopy u lesa a u silnice totálně pod vrstvou nového sfoukaného poprašku.Sem tam leze hlína a za stopou kterou jsem projel se to větrem zase zavíralo i když jsem potkával další běžkaře.Kořenec-golf to bylo lepší míň foukalo a o poznání tepleji na sluníčku které je pro tuto lokalitu při teplejším počasí naopak nevýhodou.Stopy taky poměrně zaváté ale několik běžkařů to projíždělo tak se dá.Jen pozor ve sjezdech a zatáčkách je to vyfoukaný na tvrdý až zmrzlý podklad.Obecně ale dnes pomaleší jízda.

Děkujeme za skvělé shrnutí aktuálního stavu. Vlastik Štefl


2018-02-28 18:04:43

Ivo

Ahoj, neví někdo jak to vypadá na Benešovských pastviskách.

2018-02-26 09:32:28

Patrik

Dobrý den, o víkendu jsem projel většinu tras na Drahanské vrchovině a jednoznačně nejlepší to nyní je na Kořenci na golfu, ucházející jsou i benešovská Pastviska. Organizátoři zde vyjeli několik stop vedle sebe, dokonce to vypadá, že přidávali stopu denně, takže jsou tam vždy pěkné profily. Rád bych je ocenil alespoň touto malou pochvalou. A k ostatním úsekům a okruhům: Všchny cesty přes les jsou zasypané jehličím a stopa tu není žádná a za těchto sněhových podmínek ani nepůjde vyjet skůtrem nebo znovu vyšlápnout. Části tras, která vedou po polích a po loukách, jsou vyfoukané a to, co jsem vyšlápnul už za 30min jako by nebylo. Špatná je i situace za penzionem U Petra na Suchém. Je to tam vyfoukané na hlínu a trávu a stopy téměř žádné. Takže doporučení: kdo se chcete pěkně zklouznout, jeďte na golf na Kořenec.

2018-02-25 16:57:48

Jana

Dnes jsme v pavlovských mokřadech nalezli růžové sluneční brýle, jestli je někdo postrádá tak se ozvěte.

2018-02-23 20:33:41

honzik

Dnes tedy velmi slušný mrazivý vítr z Ruska a v dalších dnech to asi nebude lepší. Na mnoha místech to zafoukává stopy.No a v lesích to na pořádné sklouznutí není.pouze turistika.


Přidat komentář
antispamová ochrana*: kod