facebook
menu

DISKUZNÍ FÓRUM

Přehled všech komentářů

UPOZORNĚNÍ: Příspěvky vyjadřují názory přispěvatelů. Provozovatel serveru neodpovídá za jejich obsah. Vyhrazuje si však právo příspěvky odstraňovat. Nepřijatelné jsou zejména texty urážlivé, vulgární, rasistické nebo příspěvky, které jsou neplacenou reklamou, popřípadě se jejich obsah netýká činnosti serveru.

Děkujeme za pochopení.

Pozn.: Pokud zadáte k příspěvu svou e-mailovou adresu, dostanete odpověď na Váš příspěvek také do Vaší emailové schránky.

 

 

 

Vaše komentáře celkem 295.

2019-01-21 11:31:26

ras

Přátelé, včera trasa Drahany-Repechy-kolem lesa k Nivě -Drahany...Krásné svezení, zmrzlá stopa, dalo se i bruslit. Na lesních cestách nic-moc...


2019-01-21 09:23:46

honzik

Přátelé běžeckého lyžování , parádní běžkařský víkend na Drahanské vrch. Např.Buková od koupaliště přes pole a pak stále podél lesa SV lokality. Rychlá stopa , žádný led. Navazuje okruh kolem Protivanova. Všude super stopa a neomezené bruslení po pláních. Na jiných místech mohou být stejně dobré podmínky pokud se vyhnete lesu a zvolíte trasy podél lesa a nejlépe SV a nejvyšší partie vrchoviny.Určitě to vydrží týden a víc jak budou mrazy příp.jestli něco napadne.

2019-01-20 19:58:31

Polka

Dnes jsem jel Drahany - Protivanov - Buková - Pavlov - Benešov - Suchý a zpět do Drahan. Kolem lesů na polích a loukách super, stopa jakštakš drží. U Bukové a Pavlova hezký, Benešovský stadión až čtyři stopy a také super, ale za Suchým od Sedlisek prohnuto i spousta jehličí v lese, takže se vyhýbat co nejvíce lesu a dá se hodně solidně pojezdit různě křížem krážem.

2019-01-19 17:11:17

Polka

Dnes Drahany - Repechy - pod Babylón a různě kolem lesa zpět kolem Maršína spodem na Drahany. Stopy zvětšiny přemrzlé, ale aspoň to jelo. Na polích se dalo krásně bruslit. Nádherné azuro, i Jeseníky byly vidět.

Děkujeme za informace z této strany naší vrchoviny!2019-01-19 16:12:09

Lada

Sobota pastviny kolem Benešova dost sněhu a perfektní počasí. Cesta kolem radaru zledovatělé a v lese ještě celkem málo sněhu.

Děkujeme za informace. V lese je to opravdu horší a horší. Dokud nenapadne sníh, doporučujeme se držet na otevřených prostranstvích.


2019-01-19 11:30:47

Ivka

Ahoj nevíte někdo jak to dnes vypadá na okruhu Suchý? Děkuji :-)

Okruh Suchý je sjízdný částečně. Za Athénou kolem Sněhuláka je málo sněhu. Upravujeme pouze trasu Suchý - Protivanov.  A samozřejmě také tréninkový okruh za RIHEM (Penzion u Petra).


2019-01-18 13:45:18

David

Ahoj, nemá někdo aktuální info ohledně trasy Protivanov-Pavlov a zpět kolem radaru. Děkuji předem za případnou odpověď.

Protivanov-Pavlov se ještě dá. Jen v lese před Pavlovem je méně sněhu. Pavlov - Kořenec je v lese poměrně dostatek sněhu.2019-01-18 12:53:58

Lada

Ahoj chtěl bych se s manželkou zítra dopoledna projet na pastvinách u Benešova.Nemáte někdo informaci jaká je tam situace se sněhem na tuto sobotu.Díky za info.

2019-01-18 09:04:19

Jarda

Trasa Protivanov-Skály-Skalka-Skalky pak zpátky po žluté přes Suchý na Sklennou huť ale nedojel jsem, vrátil jsem se od Skal zpátky polem domů. Na poli je snihu dost, ale chybí stopa. Docela foukalo. V lese je stopa tristní, jehličí, větvičky a další bordel, buď to nejede, nebo naopak to prokluzuje. Zkoušel jsem naklistrovat, ale větvičky vosk stáhnou po pár metrech. Chtělo by to nasněžit, základ je dobrej. čus

2019-01-18 08:47:34

Pája

Ahoj Lucko, my jsme trénovali ve čtvrtek. Není to ideální, ale jak se říká: těžko na cvičišti, lehce na bojišti. Lesáci těží dřevo v okolí Skalky u radaru, takže tam jsme museli řezat stopu ve sněhu v lese. Stará stopa se neobnovila už týden, takže je v docela špatném stavu (žádná stopa by byla lepší), v zatáčkách je to doslova o hubu, protože tam prosvítá asfalt. V zatáčce u pramene davejte pozor, je tam velká kaluž, do které jsme s Bafíkem vletěli, mokro mám za ušima ještě teď. S parkováním je celkem problém, volné místa jsou obsazene složenýma kládama, čekajícíma na odvoz. Na závody jedeme v neděli také, tak pokecáme u grogu. Držím palečky.Přidat komentář
antispamová ochrana*: kod