facebook
menu

DISKUZNÍ FÓRUM

Přehled všech komentářů

UPOZORNĚNÍ: Příspěvky vyjadřují názory přispěvatelů. Provozovatel serveru neodpovídá za jejich obsah. Vyhrazuje si však právo příspěvky odstraňovat. Nepřijatelné jsou zejména texty urážlivé, vulgární, rasistické nebo příspěvky, které jsou neplacenou reklamou, popřípadě se jejich obsah netýká činnosti serveru.

Děkujeme za pochopení.

Pozn.: Pokud zadáte k příspěvu svou e-mailovou adresu, dostanete odpověď na Váš příspěvek také do Vaší emailové schránky.

 

 

 

Vaše komentáře celkem 525.

2023-01-30 07:37:03

Macck

Včera docela slušné svezení na Benešovských pastviskách, uvidíme co s tím udělá počasí v tomto týdnu... Jinak bych chtěl moc poděkovat místním přispěvovatelům, kteří sem dávají průběžné informace pro přespolní :)

2023-01-28 20:49:07

honzik

Dnešní trénink na Benešovských pastvinách opět více než dobré. Stopa stále nejlepší ta co jsme si prošlápli před týdnem a to jen podél lesa a nejblíž u lesa. Okruh najetý strojově dnes je spíš travní lyžování.Být to před týdnem tak to bylo top. Každopádně velké díky za projetí.Pokud budete v redakci někdy potřebovat pomoci s úpravou případně info o podmínkách jsem k dispozici.Ještě pozn. běžkaři s pejsky si prosím prošlápněte svoji stopu a pokud si chcete na trase popovídat tak prosíme mimo stopu. Děkujeme

2023-01-27 20:33:19

honzik

Benešovské pastviny podél lesa jak jsem už psal tak každý den lepší. Dnes to bylo nejrychlejší. Paráda.

2023-01-25 21:45:08

honzik

Dnes opět Benešovská pastviska podél lesa. Chvíli za světla a pak s čelovkou. Opět dobré. Víc než -2st a zase dost chráněné od větru. Stopu jsem trochu vyspravoval.Někde je stopa výškově a na šířku nesouměrná. Chtělo by to další stopu.Škoda ,že to není strojově najeto.

2023-01-25 12:52:07

Fantozzi

Zdravím všechny běžkaře.dnes trasa Protivanov radar a pak k památníku letadla a zpátky Protivanov.. hodně špatný. Do lesa bída skoro bez stopy, v lese to je na pěší všude jede těžba..pravda sníh si sedl a navíc napadl na teplou zem, takže je misty podmáčený. Na loukách a polích kde není zorano to jde solidně..chtěl jsem se zeptat nešlo by nějaké úseky najet stopovacem? Sněhu je vcelku dost, mimo les i okolo remízků by se dali vyjet spojnice mezi jednotlivými úseky, momentálně je nejlepší svezení asi na pastvinách, ale koho baví jezdit pořád tam a zpátky, díky za odpověď a běžkám zdar...

2023-01-24 22:43:37

honzik

Večer už s čelovkou Benešovská pastviska podél lesa. Dost dobrý podmínky. Chráněno od SV větru u lesa. Sněhu dost.-1 st.Sníh už hutní a určitě se bude zlepšovat. Zatím jen 1 stopa.Pokud by bylo víc běžkařů tak by šla i druhá. Strojově by to taky šlo.Nelepší jet od Benešova. Od Suchýho na začátku trasy u odbočky ze silnice je moc nahrnutýho sněhu.Pokud můžete tak vyražte.

2023-01-24 22:27:09

honzik

Trasa Repechy-Drahany.Podél lesa Maršín se nedá. Již několik let vysoká orba jako nikde v okolí i když sněhu poměrně dost.-0,5st.námraza na stromech a dost SV fičák. V lese klid , stopy všemy směry ale hodně binec že stromů.Tak na pěknou turistiku.Podmínky v dané lokalitě které převyšovaly ostatní na Drah.vrších jsou prozatím minulostí.

2023-01-24 10:06:43

Andy

Ahoj, nevíte někdo, jak to vypadá na trase Drahany - Repechy a okolo Maršína? Dalo by se dnes večer, případně zítra vyjet? Ve městě, bohužel, všechen sníh roztál...

2023-01-22 22:39:05

honzik

Sloup-vlčí skála to šlo dobře tj.za 3. Stopy někde rozmydlené vzhledem k většímu zájmu běžkařů různého sportovního založení případně psích kamarádů.Občas vykoukne tráva a krtinec. Tak na béčkové lyže . Zatím chybí dráha na bruslení.Celkově dobrý trénink přes den i s čelovkou a hlavně nebyl vítr jak na vrších.

2023-01-22 21:49:51

Ivo

Budou se zítra projíždět stopy a případně kde?


Přidat komentář
antispamová ochrana*: kod