facebook
menu

DISKUZNÍ FÓRUM

Přehled všech komentářů

UPOZORNĚNÍ: Příspěvky vyjadřují názory přispěvatelů. Provozovatel serveru neodpovídá za jejich obsah. Vyhrazuje si však právo příspěvky odstraňovat. Nepřijatelné jsou zejména texty urážlivé, vulgární, rasistické nebo příspěvky, které jsou neplacenou reklamou, popřípadě se jejich obsah netýká činnosti serveru.

Děkujeme za pochopení.

Pozn.: Pokud zadáte k příspěvu svou e-mailovou adresu, dostanete odpověď na Váš příspěvek také do Vaší emailové schránky.

 

 

 

Vaše komentáře celkem 210.

2018-02-23 18:06:52

Fink

Ahoj sportovci, dnes jsem vyrazí do stopy a bohužel musím konstatovat, ze podmínky jsou velmi spatne. Do bezkovani to má velmi daleko a lesaci se jako každý rok vyřadili ☹️ Jak to rychle začalo, tak to rychle skončilo :(
Dobrý večer. Bohužel jsem nepoznal, zda píšete o oficiálních okruzích (resp. cestách), které majitelé lesa přislíbili nevyužívat, nebo jste se pohyboval mimo tyto trasy a potom jste se dostal do možné “kolize” a negativní reakci bych potom prosil (alespoň zde) neventilovat......lesáci si to nezaslouží. V každém případě mohu potvrdit právě to, že sněhu je nyní na vrchovině pouze tolik, že to stačí tak akorát pro kvalitní sklouznutí na tréninkových okruzích na Golfu (Kořenec Golf & Ski Resort), na Pastviskách (Benešov) a u Petra (Suchý). V lesích je chůze na běžkách možná, jen je třeba počítat s jehličím a větvičkami, které ze stromu sfoukal silný vítr. Ten tu řádil poslední dva dny. SKOL Vlastik Štefl

2018-02-22 14:55:11

miloš

pro Andrea: zkusil bych penzion Lada, ale je to 15-20km dál

2018-02-21 12:09:53

Andrea

Daji se nekde v Kořenci nebo pobliz pujcit na par hodin bezky? Diky.

Dobrý den, 

bohužel o žádné takové půjčovně nevíme. Snad jedině nějaké nadšený lyžař by mohl udělat skutek, nebo si přilepšit:). To (ne)ukáží další reakce v tomto fóru. 

Vlastimil Štefl


2018-02-20 20:32:44

Egesi

Ahoj, jak často se protahují stopy? Bylo by možné projet Kořenecký okruh? Podmínky jsou dobré, ale stopy jsou hrozně rozbité a rozježděné asi po víkendu, je to škoda...

Skol. Stopy pravidelně protahujeme před víkendem (pátek) a někdy i o víkendu ráno. Pokud je třeba, vyjíždějí skůtry i uprostěd týdne. V tuto dobu je ale stále problém s výškou sněhu. Pokud by vjel skůtr do současných stop, nadělal by více škody než užitku. Stopovačka, kterou skůtr za sebou táhne, totiž stopu pouze vytlačuje. A nyní nemá do čeho "vytlačovat". Stopovačka nemá vlastní frézu. Proto jsou v ohrožení i úpravy stop před víkendem. V každém případě jsme odhodláni vyrazit do terénu a zjistit, jestli to bude mít cenu.


2018-02-19 21:09:14

Zuzka

Včera Suchý,pak Pastviska,radar a druhou stranou Suchý zpět.Sněhu dostatek,super svezení.

2018-02-19 15:42:37

honzik

Zdravím, Dle info Sloup-Vlčí skála rozbitá stopa a leze asfalt až k rybníku.Dál se dá i bruslit a 2 stopy. Strojově upraveno také asi 7km kolem Repech ale jen po lukách a ne u lesa Maršín.

2018-02-19 14:56:53

Renata

Vcera Sloup - Vlci skala - na louce krtiny a stopa rozryta, cesta z vetsi casti protazena skoro na asfalt. Pekne svezeni nak na 30% trasy. Skoda.

2018-02-19 11:01:59

Ivan

Jak to vypadá ze Sloupu k Vlčí skále? Děkuji.

2018-02-18 13:52:19

Lukas

Dnes Benesovsky okruh-Pastviska super svezeni.Vcera to bylo horsi,ale po vecernim padani stopa vyborna

2018-02-17 19:42:46

Jaryn

Zdravim vsechny nadsence bezkovani. Dnes jsem jel cast protivanovskeho okruhu od obce pres radar, pastviska a pres susska pole okolo penzionu U Petra a zpatky do Protivanova.. V lese to bylo vazne dobre, snehu dost, i kdyz uz bylo protazeno, dalo se kamenum v poho vyhnout, ale zklamali me pastviska, od skutru total spatny a celkove relativne malo snehu, ale pres noc se to ma spravit, uz napadly tak 2 cm a chumelit ma az do rana, myslim si, ze si konecne uzijeme bilou nadilku... Tak hodne zdaru


Přidat komentář
antispamová ochrana*: kod