facebook
menu

DISKUZNÍ FÓRUM

Přehled všech komentářů

UPOZORNĚNÍ: Příspěvky vyjadřují názory přispěvatelů. Provozovatel serveru neodpovídá za jejich obsah. Vyhrazuje si však právo příspěvky odstraňovat. Nepřijatelné jsou zejména texty urážlivé, vulgární, rasistické nebo příspěvky, které jsou neplacenou reklamou, popřípadě se jejich obsah netýká činnosti serveru.

Děkujeme za pochopení.

Pozn.: Pokud zadáte k příspěvu svou e-mailovou adresu, dostanete odpověď na Váš příspěvek také do Vaší emailové schránky.

 

 

 

Vaše komentáře celkem 132.

2017-02-19 19:34:12

honzik

Zdravím sportovce , stále se dá svést i bruslit . Trasy od Repech podél lesa Maršín úsekově a i SV lokality nedaleko PP louky pod skalami. Tam je ledovec:) který drží taky extrémně dlouho. Samozřejmě to jsou spíše úseky set-metrové než kilometrové.Vypadá to , že v noci to zase přimrzne tak to super drží i na bruslení. Už jsem to nevydržel bez kola a omrknul to.Zitra nemůžu a další dny teplo ,vítr , déšť tak kdo může pro únor poslední možnosti.

2017-02-19 15:48:03

milos

u lesa Maršín dle přání přimrzlo a bylo to podstatně rychlejší než včera :-)

2017-02-18 21:32:41

milos

Dotaz(asi už pro další rok):dají se sem nějak vložit z trati fotky? a šlo by nějak upravit stránku pro mobil pro aktuální zprávy(teď mi půlku (na šířku)zabralo záhlaví a zbytek klávesnice-takže jsem z trati ani stručně nepsal. Já bych aktuální zprávy od minimálně honzíka, rase uvítal.

Dobrý den,děkujeme za "uživatelský" tip na vylepšení. Zkusíme tento problém vyřešit tak, aby bylo posílání informací z tras co nejjednodušší. Nabízí se hned několik řešení. Na druhou stranu pokud jde o fotografie, jejich umisťování do diskuse je spletité (spamy, robotické útoky, ...), takže nám asi nezbyde, než je tam přidávat redakčně. V každém případě budeme rádi za každou fotografii z okruhů. Obratem je připojíme k příslušným fotogaleriím. Fotografie, prosím, posílejte na info@lyzarsketrasy.cz. Děkujeme.


2017-02-18 16:19:02

milos

Dnes Drahany-Repechy, kolem 10hod přestal smíšený déšt,+1st,severní strana kolem lesa Maršín množství sněhu celkem v pohodě(2x pozor a šly by nové běžky),ale pomalejší a klistr se rychle zašpiní. Špatné je to pod hřbitovem a poslední zatáčka kolem lesa než je odbočka k Ladě.jižní strana lesa proti odbočce je pěkných cca 500m, ale někdo dojel až silnici u Nivy.V 13.30hod +4st.ale v Protivanove v 14h +2st.Tak doufám, že do rána přimrzne:-).

2017-02-18 07:24:36

ivo

Ahoj, neví někdo jak vypadají stopy z Drahan kolem lesa do Repech.

2017-02-17 16:32:55

milos

Kdyby měl někdo zprávy z dneška ze stop Drahany hřb.-rozc Repechy? předem děkuji (přeci jen pršelo a ,dle teploty z Protivanova, kdoví jestli sněžilo)

2017-02-17 09:07:58

ras

Včera odpoledne trasa Drahany - Repechy super. Ve stínu stejná stopa, jako o víkendu (tvrdá, zmrzlá), dalo se i bruslit , na sluníčku rozměklá. Krásné počasí, bezvětří, pár posledních lidí ve stopě. Sluší se poděkovat těm, kdo celou sezonu tvořili a udržovali stopu...

2017-02-16 14:01:28

Jiří

Dnes dopoledne asi poslední svezení na trase Drahany(hřbitov)-Repechy. Počasí super, jasno, bezvětří a teplota kolem 0st. Stopa zledovatělá. Mazal jsem z pohodlnosti červeným Swixem, ale chtělo to určitě klister. Nedalo se odrazit (podkluzovalo to),tak jsem to převážně jel soupaž. Škoda, že v půlce února končí běžkařská sezona. O víkendu Jizerky, a vzhledem k nahlášené oblevě v příštím týdnu, konec běžkám pro letošní zimu.

2017-02-15 15:35:50

Anička

Včera stopa Drahany - Repechy lepší než v neděli / to nám to i po namazání červeným podkluzovalo /. Stopa směrem na Nivu nebyla rozteklá, jak nás informoval jeden běžkař, bylo to bezva a krásně se tam opíralo sluníčko :-)Posvačili jsme tam , Lada je ve všední zavřená, takže se nedá jít ani na polévku.Zítra vyrážíme zase , v pátek má po obědě pršet, možná to bude tady poslední lyžovačka.

2017-02-15 08:59:05

honzik

Zdravím běžkaře , na tratích Repechy - Drahany jen kolem lesa Maršín to stále frčí a i bruslení parádní , neboří se. Samozřejmě sluníčko má grády :) tak místa na něm hlavně zatáčky rozměklý. Sem tam je potřeba přejet do jiné stopy. Když to vytaje na osluněních místech bude se dát dále úsekově v SV lokalitách kterých je samozřejmě víc.Tam to v pohodě do deště vydrží.


Přidat komentář
antispamová ochrana*: kod